اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۴۷
Background image

تست مواد در لابراتوار های وزارت فوایدعامه از ۴ نوع به ۴۰ نوع افزایش یافته است

وزارت فوایدعامه بعد از حاکمیت ا.ا.ا، به منظور تطبیق باکیفیت پروژه ها؛ وسایل و ماشینری غیر فعال ریاست لابراتوارها را ترمیم و دو باره فعال نموده است و برای تجهیز بیشتر لابراتوار این وزارت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۳۹
Background image

وضعیت امروز شاهراه سالنگ‌ها

امروز هوا در سالنگها ابری و در ارتفاعات سالنگها برفباری ضعیف جریان دارد، اکنون وسایط باربری بدون تریلری از شمال به جنوب و وسایط مسافربری دوطرفه با زنجیر"چین" رفت و آمد می‌نمایند.
پرسونل. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۳۶
Background image

سرپرست جدید وزارت فواید عامه معرفی گردید

به اساس حکم عالیقدر امیر المؤمنین شیخ القرآن و الحدیث مولوی هبت الله آخندزاده حفظ الله، الحاج ملا محمد عیسی ثانی به حیث سرپرت جدید وزارت فواید عامه تعیین و امروز طی مراسم از سوی شیخ. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۵:۶
Background image

وضعیت شاهراه‌ها و سرک ها

شاهراه سالنگ‌ها: در سالنگ برفباری جریان داشته شاهراه متذکره بروی وسائط باربری مسدود و وسائط مسافربری دو طرفه با استفاده از نجیر و چین در حرکت میباشند.
همچنان ماشینری وپرسونل ریاست حفظ و. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۲:۸
Background image

پروران: کار نصب یک پایه ترازو تکمیل و به بهره برداری سپرده شد

به منظور کنترول وزن وسایط بلند تناژ و جلوگیری از تخریب بیشتر سرک ها، از سوی وزارت فواید عامه کار نصب یک پایه ترازو به ارزش ۴۵۰ هزار افغانی در منطقه جنگل باغ ولایت پروان تکمیل و از سوی. . .

شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۳:۲۱
Background image

پکتیا: کارترمیم وجغل اندازی سرک جغلی گردیز – روحانی بابا آغاز گردید

کارترمیم و جغل اندازی سرک گردیز – روحانی بابا از سوی ریاست فواید عامه آن ولایت آغاز گردید. تخریب بعضی از قسمت های سرک متذکره برای مردم مشکلات ترانسپورتی ببار آورده بود، که با ترمیم آن. . .

شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۹:۴۹
Background image

سرپرست جدید ریاست های دعوت و ارشاد و ترانسپورت وزارت فوایدعامه معرفي گردیدند

به اساس هدایت محترم الحاج ملا عبدالمنان عمری سرپرست وزارت فوایدعامه، شیخ مولوی میراجان قریشی به حیث سرپرست ریاست دعوت و ارشاد و مفتی مولوی عبدالولی محمد به حیث سرپرست ریاست ترانسپورت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۲:۴۴
Background image

کار ترمیم پل باغ‌پل در ولسوالی ژیری ولایت کندهار آغاز گردید

کار ترمیم پُل (باغ پل) در ولسوالی ژیری ولایت کندهار از سوی وزارت فوایدعامه با حضور مولوی صاحب آغا جان؛ مشاور حقوقی وزارت، شماری از مسوولین محلی و انجنیران وزارت فوایدعامه آغاز گردید.
کا. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۵ - ۱۴:۲۴
Background image

اطلاعیه وزارت فواید عامه در مورد شاهراه سالنگ

وزارت فواید عامه ا.ا.ا، در نیمه اخیر سال جاری کار ترمیم اساسی ۳۰ کیلومتر شاهراه سالنگها را که (۱۰ کیلومتر آن کانکریت و۲۰ کیلومتر آن به شکل اسفالت می باشد) آغاز نمود و تاکنون جریان دارد،. . .

Pagination

.

3 months 3 weeks ago

.

.
aa