اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۷ - ۸:۴۶
Background image

وزارت فواید عامه کار ترمیم قسمت های تخریب شده‌ی شماری از شاهراه ها، پل ها و پلچک ها را آغاز نموده است


وزارت فوایدعامه در ولایات مختلف کشور کار ترمیم  قسمت های تخریب شده شماری شاهراه ها، پل ها و پلچک ها را آغاز نموده است.
از اثر بارندگی های شدید و سرازیرشدن سیلاب ها در روز های اخیر بر. . .

شنبه ۱۴۰۳/۳/۵ - ۱۵:۷
Background image

کار پاک کاری و باز گشای شماری از شاهراه ها و سرک های مسدود شده کشور از اثر بارنده گی ها و سیلاب های اخیر از سوی وزارت فواید عامه به شدت جریان دارد

شاهراه سالنگ ها در اثر بارنده گی و سرازیر شدن سیلاب های اخیر در جریان شب گذشته به روی ترافیک موقتا مسدود شده است که تلاش های جدی برای باز کردن آن از سوی ریاست حفظ و مراقبت سالنگ ها. . .

شنبه ۱۴۰۳/۳/۵ - ۱۲:۴۵
Background image

کار ترمیم و باز سازی اساسی بخش های باقی مانده شاهراه کابل – کندهار آغاز گردید است

محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه روز جمعه در جریان سفر خویش به ولایت میدان وردک از جریان کار چهار بخش شاهراه کابل – کندهار در مربوطات این ولایت بازدید نمود.
بخش. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۹:۲۳
Background image

کار ترمیم قسمت های تخریب شده و پاک کاری مواد رسوبی شماری از شاهراه ها و سرک های کشور به شدت جریان دارد

در اثر بارندهگی ها و سرازیر شدن سیلاب های اخیر در ولایت بامیان سرک بامیان-سرپل، بامیان - بغلان و مسیر ولسوالی سرک نمبر ۲ یکاولنگ، شماری از سرک ها و مسیر های مواصلاتی در ولایت غور،‌ مسیر. . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۵:۵۷
Background image

پاک کاری شماری از مسیر ها در ولایات مختلف کشور از مواد رسوبی سیلاب های اخیر به شدت جریان دارد

پاک کاری شماری از مسیر ها در ولایات غور، هرات،‌ پکتیا، سمنگان، تخار بغلان، بدخشان، هرات، خوست و پروان در اثر ریزش باران ها و سرازیر شدن سیلاب های روز گذشته شماری از سرک ها موقتاً بروی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۵ - ۱۵:۳
Background image

پاک کاری شماری از سرک های مواصلاتی ولسوالی های ولایت بغلان جریان دارد

از اثر بارش و جاری شدن سیلاب های اخیر  در شماری از ولسوالی های ولایت بغلان مواد سیلابی به سطح سرک سرازیر شده بود که کار پاک کاری آن ازسوی تیم های ولایتی وزارت فواید عامه به شدت جریان. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۴ - ۹:۲۰
Background image

بازسازی اساسی بخش های باقی مانده لین دوم شاهراه کابل – جلال آباد شامل پلان وزارت فواید عامه است

محترم الحاج ملا عبدالغنی برادر معاون اقتصادی مقام عالی ریاست الوزراء، محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فوایدعامه، محترم الحاج مولوی امیرخان متقی سرپرست وزارت امور خارجه و. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۴ - ۸:۲۹
Background image

در اثر بارش باران و جاری شدن سیلاب های اخیر در شماری از ولایات کشور مواد رسوبی به سطح سرک سرازیر شده که اکنون پاک کاری آن به سرعت جریان دارد

رهبری وزارت فوایدعامه ضمن اظهار غم‎شریکی به خانواده های محترم آسیب دیده‌ی ناشی از سیلاب های اخیر در ولایت بغلان، از خداوند متعال برای شهدا این رویداد المناک؛ بهشت برین، برای بازماندگان. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۱۶ - ۱۲:۴۰
Background image

شماری از شاهراه ها و سرک ها که در نتیجه بارندگی و سیلاب های اخیر بروی ترافیک مسدود گردیده اند پاک کاری آنها به سرعت جریان دارد

غور: در این ولایت مسیر های ولسوالی های مرغاب و چهارسده از اثر بارش و سیلاب های اخیر موقتاً مسدود گردیده و در شماری از سرک های مواصلاتی اين ولايت از اثر باران ها و سیلاب های روز های. . .

Pagination

1 year ago

.