قسمت های تخریب شده‌ی شاهراه کابل - شمال در ساحه دوشی ولایت بغلان از سوی وزارت فواید عامه ترمیم و بازسازی می شود

media_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۸ - ۱۳:۳۷
قسمت های تخریب شده‌ی شاهراه کابل - شمال در ساحه دوشی ولایت بغلان از سوی وزارت فواید عامه ترمیم و بازسازی می شود

محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه در سفر شان به ولایت بغلان از سرک دوشی - بغلان (مسیر شاهراه کابل - شمال) که یک بخش آن در سیلاب های اخیر کاملاً تخریب شده بود با حضور داشت محترم مولوی عبدالرحمن حقانی والی بغلان بازدید نمودند.
سرپرست وزارت فواید عامه در این سفر به روئسای فواید عامه ولایات بغلان، سمنگان، پروان و سالنگ که به ساحه دوشی خواسته شده بودند و حضور داشتند هدایت داد؛ تا اولا مسیر فرعی به منظور رفت و آمد آماده شود و آب دریا را با امکانات دست داشته‌ی شان تغییر مسیر داده و قسمت تخریب شده را به شکل اساسی بازسازی و ترمیم نمایند.
در ادامه سفر؛ سرپرست وزارت فواید عامه به ولایت بغلان، از مسیر سرک بغلان مرکزی الی ولسوالی نهرین بازدید نموده که از اثر سیلاب ها، بخش های این سرک در ساحه شیخ جلال تخریب شده است و به ریاست فواید عامه این ولایت هدایت داد تا در قسمت ترمیم و بازسازی آن اقدام عاجل  نماید

1 year 2 months ago

.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۴/۳۰ - ۱۰:۳۹
Background image

تهیه و تدارک 59 پایه جنراتور مورد ضرورت ریاست تنظیم امور ترازوها بابت سال مالی 1403 به اساس قرارداد بالمقطع.

وزارت فواید عامه از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت مینماید تا در پروسه داوطلبی پروژه تهیه و تدارک 59 پایه جنراتور مورد ضرورت ریاست تنظیم امور ترازوها بابت سال مالی 1403 به اساس قرار داد. . .

شنبه ۱۴۰۳/۴/۳۰ - ۹:۲۳
Background image

هفته گذشته از طریق خط آهن (۷۷۵۰۶) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است

در هفته گذشته از تاریخ (۱۵ إلی ۲۱ ماه سرطان سال ۱۴۰۳ هـ.ش.) از طریق خطوط آهن وزارت فواید عامه افغانستان (۷۷۵۰۶) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است.
در این میان از طریق بندر حیرتان (۶۵۳۲۲. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۶ - ۱۵:۴۶
Background image

پنجشير، کونړ او نورستان ولايتونو کې د وروستيو سېلابونو له امله د زيانمن شويو سړکونو د پاکولو چارې ترسره شوي او ياد مسيرونه د ټرافيکو پرمخ خلاص دي

د پنجشير، کونړ او نورستان ولايتونو د ټولګټو رياستونو لخوا د ځينو نورو ادارو سره په همکارۍ او همږغۍ د اړوند ماشينرۍ او پرسونل پرمټ د وروستيو سېلابونو راوتلو له امله د سړکونو د زيانمن. . .

BACK TO NEWS