پیام تسلیت و همدردی الحاج ملا عبدالمنان عمری، سرپرست وزارت فوایدعامه امارت اسلامی افغانستان در پیوند به زلزله‌ی دیشب در ولایت های خوست و پکتیکا:

ashraf_admin
شنبه ۱۴۰۱/۴/۴ - ۱۱:۴
پیام تسلیت و همدردی الحاج ملا عبدالمنان عمری، سرپرست وزارت فوایدعامه امارت اسلامی افغانستان در پیوند به زلزله‌ی دیشب در ولایت های خوست و پکتیکا:

با تأسف فراوان اطلاع حاصل نمودم که به اثر زلزلهِ دیشب در ولایت‌های خوست و پکتیکا شمار زیادی از هموطنان عزیز ما شهید و زخمی شده‌اند و همین‌گونه خسارات مالی زیادی به مردمان این مناطق وارد شده است. این رویداد مرگ بار، غم و اندوه بزرگی بر دل‌های ما و تمامی مردم افغانستان نهاده است.

 

این‌جانب ضمنِ عرض تسلیت و ابراز همدردی با خانواده‌های محترم شهدای این حادثه غم‌انگیز، از بارگاه ایزد منان برای شهدا بهشت‌برین، به زخمیان این حادثه شِفای عاجل و کامل و برای آسیب دیدگان صبر و سلامتی مسألت دارم.

 

به ریاست‌های فوایدعامه ولایات آسیب‌دیده و ولایات همجوار هدایت داده شده است تا در قسمت پاک‌کاری مناطق آسیب‌دیده و دفن شهداء در هماهنگی با مسوولان ولایتی از هیچ نوع همکاری دریغ ننمایند. هم‌چنان امیدوارم سایر نهادهای مسوول و موسساحت خیریه کمک رسان داخلی و خارجی، در این روزهای دشوار و سخت مردم عزیز افغانستان را کمک و همکاری کنند.

الحاج ملاعبدالمنان عمری

سرپرست وزارت فوایدعامه

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۳ - ۱۴:۱۸
Background image

آگهی!

هفته سوم اسد

پنج شنبه، ۱۳ هم اسد ۱۴۰۱

پلان تطبیقی امتحان الکترونیکی شماری از بست های اعلان شده وزارت فواید عامه از روز شنبه هفته آینده تاریخ ۱۵ هم اسد الی تاریخ ۲۰ ماه اسد  سال ۱۴۰۱. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۲ - ۱۴:۳۴
Background image

آگهی!

به تعقیب آگهی قبلی! 
هفته دوم،‌ اسد
امتحان الکترونیکی شماری از بست های اعلان شده وزارت فواید عامه از روز شنبه تاریخ ۸ ماه اسد سال ۱۴۰۱ هـ ش آغاز گردیده بود و تا امروز ۱۲ هُم اسد ادامه. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۱ - ۱۶:۳۸
Background image

کار ترمیم و داغگیری سرک عمومی پنجشیر آغاز شد

 

کار ترمیم و داغگیری سرک عمومی ولایت پنجشیر با قطع نوار توسط مقامات محلی آن ولایت را امروز رسماً آغاز گردید.

این سرک به طول هفتاد کیلومتر از منطقه دالانسنگ ولسوالی شتل- بازار چلپاوی. . .

BACK TO NEWS