وضعیت شاهراه‌ها و سرک ها

media_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۵:۶
وضعیت شاهراه‌ها و سرک ها

شاهراه سالنگ‌ها: در سالنگ برفباری جریان داشته شاهراه متذکره بروی وسائط باربری مسدود و وسائط مسافربری دو طرفه با استفاده از نجیر و چین در حرکت میباشند.
همچنان ماشینری وپرسونل ریاست حفظ و مراقبت سالنگها غرض پاککاری شاهراه از وجود برف در بخش های آسیب پذیر توظیف گردیده اند تا شاهراه را پاک کاری نمایند.
بامیان: هوا ابری بوده و در شماری ازساحات این ولایت برف باری نیز جریان دارد، کوتل شاطو به طور موقت بروی ترافیک مسدود است. 
ولایت فراه: آسمان ابری است، مسیر ولسوالی پرچمن از اثر برف ‌باری شدید بروی ترافیک مسدود است و احتمار باران نیز وجود دارد.
سرپل: هم اکنون بارش باران در این ولایت جریان داشته وتنها راه قم کوتل از اثر برف باری مسدود می باشد و راه بدیل آن بروی ترافیک باز است.
همچنان در ولایت های  کابل، لوگر، میدان وردک، پنجشیر، بد خشان، دایکندي، زابل، پکتیا، خوست، هلمند و فاریاب برف باری جریان دارد.
قابل ذکر است که متباقی تمام مسیر ها بروی ترافیک باز است
 

.

5 months 3 weeks ago

.

.
aa

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱/۹ - ۱۲:۲۰
Background image

فراه: کار یک پروژه حفظ و مراقبتی به ارزش بیشتر از ۳۰ میلیون افغانی در ولایت فراه تکمیل گردید

کار اعمار ۲ کیلومتر دیوار محافظتی، ترمیم اساسی ۱.۷ کیلومتر سرک آسفالت و ۶ پایه پلچک، مسیر شاهراه فراه – فراه‌رود که به ارزش بیشتر از ۳۰.۹ میلیون افغانی میان وزارت فوایدعامه و شرکت. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱/۹ - ۱۲:۱۶
Background image

وضعیت شاهراه سالنگ‌ها

هوا ‌در شاهراه سالنگها امروز ابری می باشد و در بعضی قسمت ها این شاهراه برف باری جریان دارد، وسایط مسافربری دو طرفه و وسایط باربری از جنوب به شمال در حرکت می باشند که در طول روز برای. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۱/۷ - ۱۱:۵۰
Background image

وضعیت امروز شاهراه سالنگ ها:

امروز در سالنگ شمالی هوا نیمه ابری و در سالنگ جنوبی هوا آفتابی است و شاهراه متذکره بروی ترافیک باز می‌باشد.

اکنون وسایط مسافر بری دوطرفه و وسایط باربری از شمال به جنوب در حال حرکت. . .

BACK TO NEWS