سرپرست جدید ریاست های دعوت و ارشاد و ترانسپورت وزارت فوایدعامه معرفي گردیدند

media_admin
شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۹:۴۹
سرپرست جدید ریاست های دعوت و ارشاد و ترانسپورت وزارت فوایدعامه معرفي گردیدند

به اساس هدایت محترم الحاج ملا عبدالمنان عمری سرپرست وزارت فوایدعامه، شیخ مولوی میراجان قریشی به حیث سرپرست ریاست دعوت و ارشاد و مفتی مولوی عبدالولی محمد به حیث سرپرست ریاست ترانسپورت این وزارت تعیین و معرفی شدند.

مراسمی‌که به همین مناسبت تدویر یافته بود، مولوی عبدالکریم فاتح معین تخنیکی وزارت فوایدعامه صحبت نمود گفت؛ تغییر و تبدیل در نظام یک اصل است و تغیرات باعث پیشرفت و ترقی اداره می گردد.
در ادامه شیخ مولوی میراجان قریشی سرپرست جدید ریاست دعوت و ارشاد صحبت نمود گفت: پایه های یک نظام شرعی و مردمی به اساس صداقت، عدالت، ایمانداری و خدمت به خلق الله استوار میباشد، وی افزود؛ وظیفه و مسؤلیت؛ یک امانت الهی است و در امانت اخلاص راز کامیابی و کلید بهشت میباشد.

در اخیر مولوی عبدالولی محمد سرپرست جدید ریاست ترانسپور صحبت نموده افزود؛ توظیف و تعیین در یک بخش نظام، مسوولیت است؛ امتیاز نیست، و روزی از این امانت و مسوولیت حتما حساب خواهد داد و ما متعهد به امانت داری و خدمت به وطن می باشیم.
 

.

5 months 3 weeks ago

.

.
aa

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱/۹ - ۱۲:۲۰
Background image

فراه: کار یک پروژه حفظ و مراقبتی به ارزش بیشتر از ۳۰ میلیون افغانی در ولایت فراه تکمیل گردید

کار اعمار ۲ کیلومتر دیوار محافظتی، ترمیم اساسی ۱.۷ کیلومتر سرک آسفالت و ۶ پایه پلچک، مسیر شاهراه فراه – فراه‌رود که به ارزش بیشتر از ۳۰.۹ میلیون افغانی میان وزارت فوایدعامه و شرکت. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱/۹ - ۱۲:۱۶
Background image

وضعیت شاهراه سالنگ‌ها

هوا ‌در شاهراه سالنگها امروز ابری می باشد و در بعضی قسمت ها این شاهراه برف باری جریان دارد، وسایط مسافربری دو طرفه و وسایط باربری از جنوب به شمال در حرکت می باشند که در طول روز برای. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۱/۷ - ۱۱:۵۰
Background image

وضعیت امروز شاهراه سالنگ ها:

امروز در سالنگ شمالی هوا نیمه ابری و در سالنگ جنوبی هوا آفتابی است و شاهراه متذکره بروی ترافیک باز می‌باشد.

اکنون وسایط مسافر بری دوطرفه و وسایط باربری از شمال به جنوب در حال حرکت. . .

BACK TO NEWS