سرپرست جدید ریاست های دعوت و ارشاد و ترانسپورت وزارت فوایدعامه معرفي گردیدند

media_admin
شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۹:۴۹
سرپرست جدید ریاست های دعوت و ارشاد و ترانسپورت وزارت فوایدعامه معرفي گردیدند

به اساس هدایت محترم الحاج ملا عبدالمنان عمری سرپرست وزارت فوایدعامه، شیخ مولوی میراجان قریشی به حیث سرپرست ریاست دعوت و ارشاد و مفتی مولوی عبدالولی محمد به حیث سرپرست ریاست ترانسپورت این وزارت تعیین و معرفی شدند.

مراسمی‌که به همین مناسبت تدویر یافته بود، مولوی عبدالکریم فاتح معین تخنیکی وزارت فوایدعامه صحبت نمود گفت؛ تغییر و تبدیل در نظام یک اصل است و تغیرات باعث پیشرفت و ترقی اداره می گردد.
در ادامه شیخ مولوی میراجان قریشی سرپرست جدید ریاست دعوت و ارشاد صحبت نمود گفت: پایه های یک نظام شرعی و مردمی به اساس صداقت، عدالت، ایمانداری و خدمت به خلق الله استوار میباشد، وی افزود؛ وظیفه و مسؤلیت؛ یک امانت الهی است و در امانت اخلاص راز کامیابی و کلید بهشت میباشد.

در اخیر مولوی عبدالولی محمد سرپرست جدید ریاست ترانسپور صحبت نموده افزود؛ توظیف و تعیین در یک بخش نظام، مسوولیت است؛ امتیاز نیست، و روزی از این امانت و مسوولیت حتما حساب خواهد داد و ما متعهد به امانت داری و خدمت به وطن می باشیم.
 

9 months ago

.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۷
Background image

کار سرک آهن کانکریتی کوتل بوغابی ولایت بغلان به ارزش ۷۲ میلیون افغانی تکمیل و به بهربرداری سپرده شد

کار سرک آهن کانکریتی کوتل بوغابی ولایت بغلان از سوی وزارت فواید عامه به ارزش ۷۲ میلیون افغانی با حضور داشت والی محترم این ولایت، رئیس فوایدعامه و شماری از مسوولین محلی افتتاح و به. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۵
Background image

کار ترمیم و باز سازی یک پایه پُل فلزی در ولسوالی قلعه ذال ولایت کندز به ارزش بیش از ۴.۷ میلیون افغانی تکمیل و به بهره برداری سپرده شد

کار ترمیم یک پایه پُل فلزی در ولسوالی قلعه ذال ولایت کندز از سوی وزارت فوایدعامه به ارزش بیش از ۴.۷ میلیون افغانی تکمیل و با حضور داشت والی محترم ولایت کندز، قوماندان محترم امنیه، رئیس. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۰:۲۵
Background image

کار باقی مانده شاهراه کابل – کندهار به منظور ترمیم و بازسازی اساسی به بخش های مختلف تقسیم می گردد

محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه که شماری از رؤسای مرکزی و انجنیران این وزارت وی را همراهی می نمودند؛ به منظور تقسیم بندی و شامل نمودن کار متباقی شاهراه کابل –. . .

BACK TO NEWS