جلسه علمی و تبادل تجارب در مورد حفظ و مراقبت سرکها برگزار گردید

wali_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۷ - ۱۰:۲
جلسه علمی و تبادل تجارب در مورد حفظ و مراقبت سرکها برگزار گردید

جلسه علمی و تبادل تجارب در مورد حفظ و مراقب سرکها با حضور مولوی عبدالکریم فاتح معین تخنیکی، الحاج معاون ملا عبدالجبار معین حفظ و مراقبت سرکها، شماری از اساتید پوهنتون پولی‌تخنیک کابل، نمایندگان شرکت های ساختمانی و شماری از روئسای وزارت در صالون جلسات فوایدعامه برگزار گردید.

در این جلسه، میان اشتراک کنندگان روی عوامل تخریب شاهراه و سرکها در گذشته بحث همه جانبه صورت گرفته و سیمینار تهیه شده پیرامون؛ سروی دیزاین، ساختمان و وضعیت موجود شماری از شاهراه ها و سرکها  توسط انجنیر محمد نور نعیمی رئیس بورد دیزاین ارایه گردید.

اشتراک کنندگان بعد از بحث همه جانبه فیصله نمودند تا مواد تهیه شده توسط همکاران تخنیکی وزارت فوایدعامه در اختیار آنها قرار داده شود تا بعد از غور و بررسی، نظریات شان کتباً ارایه نمایند، تا یک روش تخنیکی و همه جانبه در مورد حفظ و مراقبت سرکها ساخته شود.
دفتر مطبوعاتی وزارت فوایدعامه

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۴/۴ - ۱۱:۴
Background image

پیام تسلیت و همدردی الحاج ملا عبدالمنان عمری، سرپرست وزارت فوایدعامه امارت اسلامی افغانستان در پیوند به زلزله‌ی دیشب در ولایت های خوست و پکتیکا:

با تأسف فراوان اطلاع حاصل نمودم که به اثر زلزلهِ دیشب در ولایت‌های خوست و پکتیکا شمار زیادی از هموطنان عزیز ما شهید و زخمی شده‌اند و همین‌گونه خسارات مالی زیادی به مردمان این مناطق وارد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۵:۴۶
Background image

بغلان: شاهراه دوشی – بامیان پلخمری بروی ترافیک باز گردید

ریاست فوایدعامه ولایت بغلان توسط پرسونل و ماشینری آنریاست، چندین قسمت شاهراه دوشی – پلخمری که از اثر سیلاب ها مسدود گردیده بود، دوباره بروی ترافیک باز نمود. دفتر مطبوعاتی وزارت. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۲:۱۰
Background image

کار جغل اندازی سرک ولسوالی قوش تپه – درزاب ولایت جوزجان جریان دارد

کار جغل اندازی ۶۰ کیلومتر سرک قوش تپه – درزاب ولایت جوزجان از سوی ریاست فوایدعامه آن ولایت با همکاری مردم آغاز گردیده؛ جریان دارد. کار این پروژه، مدت چند روز می شود که آغاز گردیده است و. . .

BACK TO NEWS