یک پایه پل کیبلی در منطقه باسول ولسوالی مومندره ولایت ننگرهار ساخته می شود

media_admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۶ - ۱۴:۴
یک پایه پل کیبلی در منطقه باسول ولسوالی مومندره ولایت ننگرهار ساخته می شود

محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه، محترم الحاج ملا محمد نعیم اخند ‌والی ننگرهار، محترم الحاج ملا لعل محمد آخند نماینده خاص مقام عالی ریاست الوزرا، مولوی احمد احمدی رئیس ریاست فوایدعامه این ولایت، انجنیر ذبیح‌الله نادری رئیس کنترول و کیفیت، تیم تخنیکي وزارت و شماری از مسئولین محلی از ساحه غرق شدن قایق در دریایی منطقه باسول ولسوالی مومندره اين ولایت روز گذشته بازدید نمودند. در این سفر سرپرست وزارت فواید عامه به تیم تخنیکی وزارت هدایت داد؛ تا بعد از سروی و براورد در قسمت ساخت یک پل کیبلی اقدام نموده و مشکلات رفت و آمد مردم را حل نمایند تا از وقوع این نوع حوادث جلوگیری شود. قابل یاد آوری است،‌ که هفته قبل یک قایق در ساحه باسول ولسوالی مومندره در دریا غرق شد که در این حادثه شماری از هموطنان عزیز ما به شهادت رسیدند، این پل کیبلی با توافق بزرگان قومی و اهالی منطقه باسول از سوی وزارت فوایدعامه برای رفت و آمد هموطنان عزیز ساخته می شود که با ساخت این پل چندین قریه به شاهراه جلال آباد – تورخم وصل می شوند. همچنان در این سفر سرپرست وزارت فواید عامه و هیئت همراه شان از پل ژیری نیز بازدید نمودند.

1 year 1 month ago

.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۹:۳۰
Background image

هفته گذشته از طریق خط آهن وزارت فوایدعامه (۶۸۷۳۵) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است

در هفته گذشته از تاریخ (۱۱ إلی ۱۷ جوزا ۱۴۰۳ هـ.ش.) از طریق خطوط آهن وزارت فوایدعامه افغانستان (۶۸۷۳۵) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است.
در این میان از طریق بندر حیرتان (۵۳۳۸۱) تُن،. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۷ - ۱۰:۲۳
Background image

در دوهفته گذشته از طریق خط آهن وزارت فوایدعامه افغانستان (۱۲۵۲۹۰) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است

در دو هفته گذشته از تاریخ (۲۸ ثور ۱۴۰۳ هـ.ش. الی ۱۰ جوزا) از طریق خطوط آهن افغانستان (۱۲۵۲۹۰) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است.
در این میان از طریق بندر حیرتان (۹۶۰۲۱) تُن، بندر آقینه. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۶ - ۱۴:۴
Background image

یک پایه پل کیبلی در منطقه باسول ولسوالی مومندره ولایت ننگرهار ساخته می شود

محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه، محترم الحاج ملا محمد نعیم اخند ‌والی ننگرهار، محترم الحاج ملا لعل محمد آخند نماینده خاص مقام عالی ریاست الوزرا، مولوی احمد احمدی. . .

BACK TO NEWS