معین تخنیکی وزارت فوایدعامه معرفی گردید

wali_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۱/۲۱ - ۱۰:۳
معین تخنیکی وزارت فوایدعامه معرفی گردید

به اساس حکم شماره ۴۱۵ مورخ ۱۴/۸/۱۴۴۳ رهبری ا.ا.ا، محترم مولوی عبدالکریم به حیث معین تخنیکی وزارت فوایدعامه تعیین و طی یک مراسم به کارمندان این وزارت معرفی گردید.

در مراسمی که به همین مناسبت در وزارت فوایدعامه تدویر گردیده بود، محترم شیخ نورالحق انور، معاون اداری اداره امور، محترم الحاج ملا عبدالمنان عمری، سرپرست وزارت فوایدعامه و شماری از روئسا و کارمندان این وزارت اشتراک نموده بودند.

در این مراسم، محترم شیخ نورالحق انور صحبت نموده افزود: تغیر و تبدیل در هر نظام یک اصل است و در نظام ا.ا.ا، این معیار شفافیت است و هر شخص که از سوی ا.ا به وظیفه گماشته می شوند، تمام توجه شان به آبادی افغانستان و پیشرفت اقتصادی می باشد. وی اضافه کرد ما باید مشترکاً بخاطر یک افغانستان آباد و مترقی کار کنیم تا وضعیت موجود کشور تغییر کند.

در ادامه محترم الحاج ملا عبدالمنان سرپرست وزارت فوایدعامه صحبت نموده افزود: نظام اسلامی یک نعمت الهی است، داشتن وظیفه و چوکی یک امانت الهی است و باید حفاظت شود، وی در مورد فساد مسوولین نظام پیشین، بی تفاوتی در مقابل مردم و بیت المال اشاره نموده گفت: تمام نظام های که سقوط می کنند از عملکرد حاکمان و مسوولین آن می باشد.

سرپرست وزارت فوایدعامه گفت: در ا.ا.ا مسایل قومی، لسانی و نژادی جای ندارد و در شرایط کنونی یک مسوولیت کلان نسبت به هر وقت دیگر متوجه نسل فعلی افغانستان است تا دست بدست هم داده بخاطر هدف بزرگ که آرامی مردم، آبادی افغانستان و پیشرفت اقتصادی است تلاش نمایند.

سپس محترم مولوی عبدالکریم معین جدید التقرر وزارت فوایدعامه، در مورد رشادت ها و قهرمانی های مردم افغانستان در طول تاریخ و اخلاص در کار ها صحبت نموده افزود: با تمام توان بخاطر حل مشکلات ترانسپورتی مردم تلاش می نمایم، وی از کارمندان وزارت فوایدعامه خواست که در کار های شان اخلاص و صداقت کرده، از فساد، جغل و تذویر دوری نمایند.

همچنان در این برنامه، محترم مولوی عبدالولی محمد سرپرست ریاست دعوت و ارشاد و شماری از علمای دین صحبت نمودند و از بزرگان ا.ا خواستن که قوانین شرعی را بالای همه یک سان تطبیق نموده و در مقابل مردم افغانستان جوابگو باشند، آنها کارمندان ادارات امارتی را به انجام کار درست و صادقانه، اخلاص‌مندانه و امانت داری مطابق دین مبین اسلام رهنمایی کرده و برای شان از خداوند متعال موفقیت آرزو نمودند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۴/۴ - ۱۱:۴
Background image

پیام تسلیت و همدردی الحاج ملا عبدالمنان عمری، سرپرست وزارت فوایدعامه امارت اسلامی افغانستان در پیوند به زلزله‌ی دیشب در ولایت های خوست و پکتیکا:

با تأسف فراوان اطلاع حاصل نمودم که به اثر زلزلهِ دیشب در ولایت‌های خوست و پکتیکا شمار زیادی از هموطنان عزیز ما شهید و زخمی شده‌اند و همین‌گونه خسارات مالی زیادی به مردمان این مناطق وارد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۵:۴۶
Background image

بغلان: شاهراه دوشی – بامیان پلخمری بروی ترافیک باز گردید

ریاست فوایدعامه ولایت بغلان توسط پرسونل و ماشینری آنریاست، چندین قسمت شاهراه دوشی – پلخمری که از اثر سیلاب ها مسدود گردیده بود، دوباره بروی ترافیک باز نمود. دفتر مطبوعاتی وزارت. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۲:۱۰
Background image

کار جغل اندازی سرک ولسوالی قوش تپه – درزاب ولایت جوزجان جریان دارد

کار جغل اندازی ۶۰ کیلومتر سرک قوش تپه – درزاب ولایت جوزجان از سوی ریاست فوایدعامه آن ولایت با همکاری مردم آغاز گردیده؛ جریان دارد. کار این پروژه، مدت چند روز می شود که آغاز گردیده است و. . .

BACK TO NEWS